ШЛЯХ ТЕПЛА ТА ТИПИ ТЕПЛОВОЇ ДІЇ
Шлях тепла в організмі починається із вживання їжі. Людина їсть для того, щоб мати достатньо теплової енергії для обміну речовин. Вона бере енергію з їжі. Забігаючи наперед, скажу, що обладнання дає змогу знизити кількість споживання їжі.
Наступний етап на шляху тепла перетравлювання їжі. Це дуже енергозатратний процес, але якщо людина регулярно користується обладнанням, вона споживає менше їжі і витрачає менше енергії на травлення.
П«ятий постулат: додаткове біорезонансне, відповідне люд- ському, тепло полегшує життя травного тракту.
Їжа, перетравлена в травному тракті, потрапляє в кровяне русло і доноситься до кожної з кількох трильйонів клітин організму. А в організмі людини одночасно існує 27 трлн клітин, 90% з яких за рік оновлюються. Можна стверджувати, що використання біорезонансного тепла дасть змогу кровоносній системі працювати з меншим навантаженням, а значить, більше відпочивати і легше відновлювати саму себе. Це шостий постулат.
Корисні речовини із їжі доставляються в кожну клітину. В клітині відбувається так зване мікрожиття організму. На нього витрачається енергія, після чого виділяються шлаки.
Сьомий постулат: використання тепла полегшує обмін речовин у кожній з кількох трильйонів клітин організму та зменшує утворення токсинів. До речі, в організмі людини токсини утворюються постійно, тому сама ідея позбутися їх алогічна.
Життя полегшується, і регенерація кожної клітини відбувається в кращих умовах. Також у кращих умовах і більш якісно працює вкрай важлива система програмованого виявлення і знищення хворих, травмованих, пошкоджених, старих та ракових клітин апоптоз.
Восьмий постулат: спрощується робота системи програмованого виявлення та знищення хворих, травмованих, пошкоджених, старих та ракових клітин (апоптоз), полегшується регенерація, стимулюється омолодження організму.
При користуванні обладнанням і зменшеному споживанні їжі токсинів утворюється менше і для їх виведення потрібно менше енергії. Завдяки цьому ви зможете раз і назавжди подолати таку глобальну проблему, як інтоксикація організму (зашлакованість). Тепло корисне для мязів. У нашому організмі більшу частину ваги становлять мязи: скелетні (мязи, що рухають хребтом, головою, ногами, руками), внутрішніх органів, судин, серця, шкіри. Усі мязи вимагають енерговитрат для своєї діяльності та відновлення. Використання обладнання дасть змогу мязам краще відпочивати, швидше відновлюватися і працювати з більш високою інтенсивністю та ефективністю.
Девятий постулат: використання тепла прямо впливає на відновлення мязів в організмі людини, їх енергозабезпечення та ефективність, що корисно навіть для здорових людей.
І, звичайно, застосування теплового обладнання в домашніх умовах (на кшталт печі) допомагає швидше зігріватися в холодну пору року.
Отже, коли немає тепла немає життя. Від нестачі тепла роз- виваються хвороби.
ПРО ДОКЛІНІЧНУ СТАДІЮ РОЗВИТКУ ХВОРОБИ
Доклінична стадія розвитку хвороби
У класичній медичній науці момент діагностування хвороби і момент її появи чітко розмежовані.
До моменту встановлення діагнозу хвороба розвивається деякий час, але її неможливо виявити сучасними методами діагностики і, відповідно, до неї неможливо застосувати класичну медичну практику.
Мова йде про доклінічну стадію розвитку майже будь-яких хвороб (за винятком травм та гострих станів).
Доклінічна стадія, наприклад, у розвитку більшості ракових хвороб, має тривалість від 5 до 7 років.
У людини формально зявляється одна ракова клітина (після впливу ультрафіолету, радіації, токсинів). Ця ракова клітина або знищується лейкоцитами, або знаходить місце, в якому вона осе- ляється і розвивається. У випадку з раковими клітинами місцем, в якому поселяється і розвивається перша ракова клітина, є місце хронічної хвороби. Слабкий або виснажений хворобами імунітет не здатний виявити і знищити ракову клітину на різних етапах її розвитку.
Шлях від однієї ракової клітини до пухлини, який можна виявити сучасними технологіями в медицині, займає, як я вже зазначив, від 5 до 7 років. І рішення тут два: дочекатися проявів хвороби і піти до онколога, або ж робити для себе щось корисне, не чекаючи на розвиток ймовірної хвороби.
Шлях від однієї ракової клітини до пухлини, який можна виявити сучасними технологіями в медицині, займає, як я вже зазначив, від 5 до 7 років. І рішення тут два: дочекатися проявів хвороби і піти до онколога, або ж робити для себе щось корисне, не чекаючи на розвиток ймовірної хвороби.
У РЕСУРСНІЙ МЕДИЦИНІ ТАКА МОЖЛИВІСТЬ Є.
Допомогти імунітету виявити навіть одну ракову клітину, не кажучи про групу ракових клітин, може білок теплового шоку.
Доклінічна стадія розвитку грижі міжхребцевого диска також триває до 57 років. На цей період в Ресурсній Медицині я про- поную використовувати теплову і масажну дію на хребет, про що розповім у відповідному розділі.
Гіпертонічна хвороба, або артеріальна гіпертензія, теж має доклінічну стадію розвитку, яка займає від півроку до 23 років. На цей період мозок накопичує нереалізований стрес і готується до перебудови організму. Ця перебудова, на думку втомленого мозку, має бути виражена у вигляді підвищення артеріального тиску.
У доклінічний період ще здоровим людям, які не мають високого тиску, я пропоную зайнятися оздоровленням головного мозку і налагодити систему нічного відновлення. На цьому я детально зупинюся в наступних розділах.
А тепер запитаю у вас, шановний читачу, якби у вашому роз- порядженні були сили, кошти і час, ви б захотіли витратити їх на стадію з уже виявленими хворобами, або на стадію, коли хвороби ще не проявилися?
Звичайно, на більш ранню стадію. Здорові люди, які ще не мають діагнозів, не мають і приводу звертатися до класичного лікаря. Я пропоную ресурсний спосіб оздоровлення, щоб не допустити розвитку більшості хвороб.
ДОСЯГНЕННЯ В ОНКОТЕРМІЇ
У березні 2017 р. мені пощастило зустрітися з відомим онколо- гом, який застосовує тепло в онкології з 1980 років, професором Оразахметом Керімбайовичем Курпешевим. Обговорюючи з ним історію і перспективи застосування тепла, ми торкнулися і досягнень онкотермії. У відділенні, яким керує О. К. Курпешев, теплом не тільки лікують онкохворих, а й оздоровлюють суглоби, артерії, шкіру, шлунковий тракт тощо.
Тепло для випалювання пухлин і стимуляції імунної відповіді у разі ракових хвороб застосовують онкологи в різних країнах світу, у тому числі в Німеччині, Японії, Канаді, Ізраїлі. Завдяки майже 50-річній практиці, вони виявили білки теплового шоку, які виділяються в організмі у відповідь на вплив високого тепла.
Білки теплового шоку потрапляють у кров після впливу припікання або тривалого нагрівання. Розносячись із кровю по організму, вони знаходять «пошкоджені і неправильні» білки/клітини в ракових місцях та спрямовують до
Білки теплового шоку
них лейкоцити (спеціальні білі імунні клітини крові). Зібравшись в ушкодженому місці, лейкоцити вбивають пухлину.
Онкологи також виявили, що за температури 43 °С ракова клітина не виживає.
Здорові клітини живуть до температури 46 °С, але ракова це неповноцінна, дефективна клітина, тому її система охолодження не спрацьовує вже при 43 °С. Власне цим і користуються онкологи: вони розігрівають пухлину, контрольовано перегрівають її, і вона помирає разом із метастазами.
Коли під час обстеження в людини знаходять пухлину, це оз- начає, що вона хворіє вже як мінімум 3 роки. Ці 3 роки найцінніші, коли треба підвищувати імунітет і робити припікання.
Активізація імунітету за допомогою локального припікання або потужного перегрівання застосовується і в Ресурсній Медицині для якісної профілактики раку на доклінічній стадії, а також у період реабілітації після видалення ракових пухлин або під час хіміопроменевої терапії поєднано з класичними методами впливу. Місце, де ракова пухлина була, є або звідки її видалили, я не рекомендую піддавати впливу будь-яких зовнішніх факторів (масаж, тепло, міостимуляція тощо) як мінімум до зняття пацієнта з обліку.
ГЕНІЙ ОЛЕКСАНДР ЧИЖЕВСЬКИЙ ТА ЙОГО ДОСЯГНЕННЯ У СФЕРІ ІОНІЗАЦІЇ ТА МАГНІТОТЕРАПІЇ
Іонізація і магнітотерапія в природі єдині. І розповідати про них я почну з генія XX ст. Олександра Леонідовича Чижевського, який жив і працював у складні часи в непростій державі.
Олександр Чижевський