Для реалізації програми «Голова та шия» застосовуються ма- сажери для ніг різних типів (механічний масаж, припікання, міос- тимуляція), теплові килими, масажні апарати для шийного відділу хребта, валики під шию для нічного сну, ручні проектори для при- пікання сонних артерій.
Якщо Ви бажаєте, щоб наші експерти допомогли у складанні особистої програми оздоровлення, треба подати заявку тут: https://u-hrm.com/consulting.
Розділ 4 ЕНДОКРИННА СИСТЕМА
ХВОРОБИ ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ ТА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ
Якщо сказати відверто, то на гормональний баланс в організмі людини лікар майже не може вплинути. Та й гормональних препа- ратів люди бояться як вогню, тому що їх застосування має побічні ефекти.
Що відбувається при оздоровленні за допомогою методів Ре- сурсної Медицини? Чому лікар зі своїм багажем знань допомогти не може, а користувачі обладнання здатні самотужки оздоровитися? Це питання цікавить багатьох.
Я впевнений, що з часом в Україні та інших країнах буде за- снована державна програма оздоровлення при діабеті, тому що ді- абет це проблема всього суспільства, а не однієї людини. Дуже багато дітей хворіє на діабет. За ті гроші, які батьки витрачають на їх лікування, можна купити не один килим. І головне ж не гроші, а результат від лікування діабету класичним методом і за допомогою масажно-теплового обладнання. Порівняти, який метод ефек- тивніший, дуже легко.
Щитоподібна залоза забезпечує нас дуже важливими гормонами. У неї буває знижена або підвищена функція. Залоза може збільшуватися, можуть зявлятися вузли, кісти, трапляється, що в ній розвивається рак.
Від чого ж залежить життя щитоподібної залози?
«Від йоду», скажете ви. Але йод необхідний для виробництва гормонів, а для здоровя самої залози потрібен не він.
Хороший імунітет це перше. Хороший кровообіг друге.
І добре працюючі нерви третє.
Щитоподібна залоза
Щитоподібна залоза підпорядковується головному мозку, тому її оздоровлення слід починати з голови. Кожен сегмент спинного мозку повязаний з певною системою органів. Щитоподібна залоза повязана з шийним сегментом 7 це нижня частина шиї. Зазвичай, там розвивається остеохондроз. Для того щоб залоза була здоровою, потрібно припікати цю зону і робити масаж шийного відділу. Ось що потрібно нервам.
Щоб розібратися з питанням кровообігу, слід зясувати, чи можна гріти щитоподібну залозу. Ми звикли до категоричного:
«Ні! Ні в якому разі!», причому без будь-яких пояснень. У медич- них довідниках, літературі, Інтернеті можна дізнатися, від чого зявляється будь-яка хвороба. Виявляється, що серед причин хвороб щитоподібної залози тепла немає! Найбільш шкідливий вплив на неї чинять ультрафіолет і радіація. Простіше кажучи, якщо людина засмагає на сонці, живе в екологічно брудних районах, то її щитоподібну залозу не просто можна, а потрібно гріти!
Інфрачервоне тепло є «протиотрутою» від радіації, вільних радикалів, ультрафіолету, γ-променів (гамма-променів), важких металів. Гріти щитоподібну залозу не можна у двох випадках: коли гормональний фон підвищений або людина готується до операції з приводу раку щитоподібної залози. При хорошому імунітеті вуз- ли та кісти розсмоктуються, щитоподібна залоза зменшується. Щитоподібна залоза повністю залежить від кровотоку, а з під- вищенням температури кровотік завжди поліпшується. Треба по- просити лікарів пояснити, чому не можна гріти залозу, яка в теплі і при хорошому кровотоці зберігає свій здоровий стан.
У ресурсному підході ми рекомендуємо втілювати програму оздоровлення «Голова/Шия», яка викладається у 3 сесії базового курсу: https://u-hrm.com/1.
ЧОГО БИ БАЖАЛА ЩИТОПОДІБНА ЗАЛОЗА?
Взагалі всі причини страждань щитоподібної залози можна розділити на кілька груп.
До 1 групи можна віднести вплив радіації, ультрафіолету та токсинів.
Внаслідок такого впливу можуть розвиватися пошкодження, кісти, запалення, вузли. Для якісної профілактики впливу цих чинників логічно застосовувати інфрачервоне тепло, яке є антидотом радіації й ультрафіолету та потрібне для деактивації та виведення токсинів.
У практиці Ресурсного оздоровлення рекомендуємо застосо- вувати теплові килими.
У практиці Ресурсного оздоровлення рекомендуємо застосо- вувати теплові килими.
2 група причин страждань щитоподібної залози повязана з проблемою імунітету, внаслідок чого у щитоподібній залозі зяв- ляються і не зникають запалення кісти та пухлини.
В Ресурсній Медицині у таких випадках з ефективністю 95 100% ми рекомендуємо використовувати розширену програму оздоровлення «Імунітет», яка викладається в окремій 7 сесії 1 ба- зового курсу онлайн: https://u-hrm.com/1.
У наступних розділах книги ви можете ознайомитися з описом цієї програми.
Для втілення програми «Імунітет» рекомендуємо використо- вувати масажно-теплові обладнання для оздоровлення хребта (масажні ліжка, девятикульковий проектор, масажні подушки, теплові килимки), оздоровлення органів живота (міостимуляційні пояси) та «анти стрес» програму (масажери для ніг, догляд за шиєю, сон на тепловому килимі).
3 група причин страждань щитоподібної залози повязана з «некоректними взаємовідносинами» мозку та щитоподібної залози.
Мозок керує щитоподібною залозою та відслідковує рівень гормонів. Але якщо той самий мозок занадто перевантажений стресом, має дефіцит кровопостачання, постраждав від травми або інфекції, то його взаємовідносини із щитоподібною залозою можуть порушитися.
Внаслідок цього у щитоподібній залозі можуть розвиватися такі проблеми, як: зоб (збільшення розміру щитоподібної залози), підвищення або зниження рівня гормонів щитоподібної залози.
У таких випадках «лікувати» треба мозок, а не щитоподібну залозу.
До речі, у таких випадках всі способи класичної медицини не дають результатів одужання щитоподібної залози.
ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ НЕ ВИРОК
Трохи розповім про те, як діабет лікує звичайна (класична, вона ж традиційна) медицина. Щоб провести профілактику, потрібно лягти на два тижні в стаціонар і пролікувати судини в ногах. Ми, лікарі, називаємо це профілактикою діабетичної стопи. При діабеті погано працюють і судини, і нерви є необхідність в трофічних препаратах. Нормальне лікування протягом двох тижнів в середньому обходиться у 600800 доларів США. Його треба робити два рази на рік, щоб просто залишитися на ногах. Однак це не дає жодних гарантій! Часто трапляється, що пацієнти гроші витрачають, а пізніше все одно залишаються без ніг.
Цукровий діабет це проблема, яка починається в голові. Гіпофіз регулює весь гормональний фон в організмі, дає команди підшлунковій залозі, а вона виробляє інсулін. Одужання від діабету починається зі здоровя голови, а не зі здоровя органів живота чи інсуліну. Призначення інсуліну завжди викликає у людей занепокоєння. Коли лікар призначає інсулін тільки тому, що він не знає, що робити, це не лікування. Замість власного інсуліну вам дають штучний, у результаті підшлункова залоза збідню- ється, і діабет стає ще важчим.
Так і зі щитоподібною залозою. Під час хвороби вона виробляє мало гормонів, тому лікар дає «чужі» гормони. Людина їх приймає, а щитоподібна залоза взагалі припиняє працювати і припиняє свою функцію.
Чи можна назвати цукровий діабет вироком? Ні, я спостерігав багато випадків одужання, отже, це не вирок (можете подивитися історії оздоровлення на нашому каналі YouTube).
Медицина навязує думку: якщо у вас діабет, це назавжди.
Парадокс у тому, що немає такого закону, який дозволяє зняти з обліку хворого на цукровий діабет.
Як же одужати, застосовуючи обладнання?
Діабет у класичній медицині поділяють на дві форми, і обидві вважають невиліковними. Складнішою є перша форма, яка прояв- ляється в дитинстві. Вона завжди інсулінозалежна.
Цукровий діабет це проблема, яка становить загрозу для всього світу. Він посідає третє місце на планеті серед причин смерті після серцево-судинних і онкологічних проблем. Суть хвороби в тому, що вона виникає в голові, реалізується в підшлунковій залозі, яка починає погано виробляти інсулін, і ускладнюється, як правило, в судинах. Більш складні форми діабету повязані з агресією свого ж імунітету проти самого інсуліну або його рецепторів.
Не кожна людина, яка хворіє на цукровий діабет, розуміє функцію інсуліну.
Функція інсуліну проста: транспортувати глюкозу з крові у клітину безпосередньо, де глюкоза використовується для будування та енергозабезпечення.