Зрозуміло А ось Остріг зайшов Костя з іншого боку. До речі, цікавий виш. Подобається мені. Був у них, коли писав для «Науковця» репортаж, симпатизую їм
Ви писали для «Науковця»? зацікавився Олександр Олександрович.
Так, але дуже давно, на початку карєри
Чому ж так?
Ну довго розповідати. Але якщо короткодо хліба потрібні мастильні матеріали та ікра Так ось, щодо Академіїяк ви вийшли на студентів?
Ну річ у тім, що у «Замку» з ними спільний проектціла наукова програма.
Якийсь грант?
Ну можна й так сказати, ми і є грант. До речі ми там і викладаємо.
Ми?
Ну яі Федір Петрович.
Федір Петрович? Але ж він лікар. Там же нема лікарського факультету.
Ну то й що, хіба лікарі можуть вчити лише майбутніх лікарів?
Нузрозуміло.
До речі туди іноді заглядає і місцевий священик.
А він Костя запитально подивився на директора, а потім кивнувну точно, згадав, у Острозі же й церква є. Спільна для всіх конфесій. Там ще ікона цікава
Так, там декілька цікавих ікон. Я так розумію Ви не про Ісуса та матір божу у вишиванках, а про
Ісуса зі святим Стефаном.
Так містична історія у цієї ікони.
Бачу, Вам подобається містика.
Ну звичайно, містика повязує реальний та віртуальні світи, а я вже казав, що
Завдання Вашої фірми створювати віртуальні світизакінчив за директора Костя. А така місія Вас не лякає?
Не зрозумів.
Ну знаєте, ще тоді у «Науковці» піднімалась дискусія стосовно шкоди від віртуальної реальності. Людина все більше часу проводить за компютерами, у Інтернеті, за іграми. Є великий ризик того, особливо для несформованої особистості, що вона відірветься від істинної реальності, втратить з нею звязок, залишиться у віртуальній реальності назавжди.
Примечания
1
(фр) дромоманіяімпульсивний потяг до зміни місць
2
(лат) для внутрішнього вжитку
3
(лат) закон суворий, але це закон
4
Мова йде про ікону 18 сторіччя «Христос-Пантократор і святий Стефан», що знаходиться в експозиційному розділі студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького. Ікона була власністю представників стародавнього князівського роду Сангушко. У 1918 році помістя Сангушків було захоплене «совєтами». Князя Романа Сангушко було вбито, а ікону з образом Ісуса Христа червоноармійці використовували у якості мішені. Понівечену ікону було врятовано однією жінкою з м. Славута. Протягом довгого часу вона зберігалась на горищі її будинку. Тільки у часи незалежної України ікону викупив та відреставрував місцевий краєзнавець Микола Бендюк. Під час реставрації було виявлено два цікавих, містичних факти. По-перше, те, що образ Ісуса Христа було намальована поверх більш раннього образа Святого Стефана. Причому два даних образа накладаються таким чиномСвятий Стефан немов би затуляє своєму вчителю рота. По-друге, жодна, з випущених «совєтами» 50 куль не потрапила в обличчя Христа та руку Стефана. Дана подвійна ікона являє собою символом страждань України за Радянських часівСтефан своєю десницею не дає змоги говорити Сину Божому про жахіття тих часів.